Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Rey-Me Sigorta

2,5 star rating
81 oy / 2,91 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Doğan
Telefon
:
Fax
:
0 312 270 67 24
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Mah. Vatan Cad. Belediye İş Merkezi No:23/84
Ankara / Sincan

Rey-Me Sigorta - Hakkımızda

Bize sormadan acele edip karar vermeyin.Güneş Sigorta garantisinde Z.Trafik Sigortanızdan Kaskonuza, İş yerinizin sigortasından konutunuza kadar Sigorta teminatlarınız için haberdar edin,veya teşrif edin birlikte karar verelim. Kampanyalı ürünlerimizi ve fiyatlarımızı sunalım. Ayrıca Şirketimizde Tüm Trafik iş takipleri,Ruhsat-Yeni kayıt-Plaka-Devir-LPG işleme-Rehin ve Haciz kaldırma işlemlerini günü birlik yapmaktayız.Ankara dışındaki müşterilerimize MNG kargo ile adres teslimatı yaqpmaktayız.Not:Haciz kaldırmada;Ruhsatların asılları-Rehin ve hacizi kaldıran firmanın noter onaylı imza sirküleri ve hacizi veya rehini kaldıran firmanın mektubu gerekmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Rey-Me Sigorta firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Rey-Me Sigorta firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.