Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Melik Gıda Doğal ürünler

3 star rating
120 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Cafer Yıldırım
Telefon
:
Fax
:
0 224 373 00 96
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Mah. Esentepe Sok. Meltem 8/d
Bursa / Kestel
Firmamızın portföyünde doğal % 100 reçeller, marmelatlar, tarhana, pekmez çeşitleri, özel ballar, ballı çerez, yeşil ceviz reçeli, domates reçeli, karadut reçel ve yaban mersini reçeli gibi daha birçok çeşit reçelin tamamen katkısız olarak satışı.

Etiketler

Ürünlerimiz

Melik Gıda Doğal ürünler firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Melik Gıda Doğal ürünler firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.