Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
107 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Mete Kavruk
Telefon
:
Fax
:
0 242 511 67 45
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mola Kavşağı Köseoğlu İş Merkezi Kat:3 No:25
Antalya / Alanya

Mesan Homes - Hakkımızda

1975'den bu yana, İç Anadoludan Akdeniz kıyılarına kadar bir çok farklı bölgede yüzlerce konuta imza atmış firmamız, şu an yabancı uyruklu ev alıcılarına hizmet vermektedir. Sadece kendi inşaa ettiği eşsiz konutlar ile yetinmeyip, ikincil firması ile diğer kaliteli ve güvenilir inşaatçı firmaların da konutlarını uzman kadrosu ile pazarlamakta ve satış sonrası tüm hizmetleri ve servisleri eksiksiz sağlamakta ve bugün haklı bir ünvan elde etmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mesan Homes firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mesan Homes firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.