Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ar Havalandırma Makineleri

2,5 star rating
56 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Mete Macit
Telefon
:
Fax
:
0 212 717 25 11
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Cad. No:13 Fenerköy
İstanbul / Silivri
Ar Havalandırma Makineleri San. Tic. Ltd. Şti. Havalandırma sistemleri ile ilgili her türlü makinelerin imalatını yapmak için, toplam 5000 m2 olmak üzere 2500 m2 kapalı alanda(kenet,flanş,caka,zikzak makinesi ,panel kesme ve kıvırma makineleri,filtre çerçeve makineleri,rulo taşıyıcı,kordon makinesi ,silindir makinesi ,metal kesme makinesi) kurulmuş; Macit Makina'nın ilk kurucularından Mete Macit'in 15 yıllık iş tecrübesini bu sektörde hissettirmiştir.Firmamız bu ürettiği makinelerde teknolojik gelişmeleri yakından takip edip müşteri memnuniyetini ve taleplerini göz önünde bulundurarak özel siparişlere de ayrıcalıkla yer vermektedir.İmalatını yapmış olduğumuz bu ürünler CE ve İSO 9001 sertifikasına sahip olduğu gibi bu ürünler firmamız tarafından kullanım hatası dışında 1-2 yıl mekanik olarak garanti kapsamındadır.Ciddi ticari ahlak ,üretilen ürünün arkasında durmak ve müşteri memnuniyeti firmamızın temel prensipleridir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ar Havalandırma Makineleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kenet Makinası

1.2 mm kapasiteli, 4 fonksiyonlu kenet makinası.
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 13.1.2011

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.