Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
61 oy / 3,52 puan
Firma Yetkilisi
:
Köksal Özdemir
Telefon
:
Fax
:
0 232 386 57 00
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Firmamız portör ve iş sağlığı ve güvenliği kapsamında tüm sağlık taramalarını yapmaktadır bunun yanı sıra çevresel analizler mühendislik eğitim müşavirlik danışmanlık ISG uzmanlığı ve iş yeri hekimliği OSGB hizmetlerini sunmaktadır.
Tel :0555 7128238
Halkla ilişkiler Köksal Özdemir'den gerekli bilgi ve belgeleri talep edebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ekoglobal Sağlık Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ekoglobal Sağlık Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.