Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Pal Plastik Ambalaj Sanayi Ticaret

3,5 star rating
93 oy / 3,68 puan
Firma Yetkilisi
:
Bülent Özçınar
Telefon
:
Fax
:
0 212 746 59 29
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çorlu E-5 Karayolu 2. Km
İstanbul / Silivri
1989 yılında kurulan Pal Plastik yenilenen altyapı ve teknolojisiyle 2009 yılından itibaren İstanbul / Silivri'de fleksibl ambalaj sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Pal Plastik teknolojik olarak değişen ve yenilenen ambalaj ürünlerini takip etmekle kalmayıp aynı zamanda ar-ge faaliyetleriyle müşterilerine yeni çözümler sunarak onların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ar-ge çalışmalarını müşterilerinin istekleri doğrultusunda hızlı ve doğru şekilde sürdüren firmamızın önceliği müşterilerinin isteği ve memnuniyetidir. Bu doğrultuda sloganımız Fikirlerinizi Ambalajlıyoruz olmuştur.

Ürünlerini torba ve rulo olarak PE, OPP, CPP, BOPA, PET, ALU gibi malzemelerden üreten firmamız gelen talepler sonucunda geri dönüştürülebilir ambalajları da üretmektedir.

Ambalaja hayat, müşterilerine önem veren Pal Plastik, ürünlerin müşterilerine uygun koşullarda ve tam zamanında ulaşmasını sağlayarak tüm Türkiye ve diğer ülkelere hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kimyevi Madde Ambalajları

Kimyevi Madde Ambalajları

Tarım ilacı, zirai ilaç ve tarımsal ilaç paketleme.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Medikal ve Sıhhi Ürün Ambalajları

Medikal ve Sıhhi Ürün Ambalajları

Alu ilaç folyoları Steril ilaç torbaları İlaç formül torbaları
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Temizlik ve Hijyen Ambalajları

Temizlik ve Hijyen Ambalajları

Temizlik bezi ambalajları Deterjan ambalajları Peçete ve tuvalet kağıdı ambalajları Çocuk bezi ve
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Gıda Ambalajları

Gıda Ambalajları

Et ve balık ürünleri Süt ve kahvaltı ürünleri Bakliyat ve makarna Ekmek ve unlu mamuller Yaş seb
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Pal Plastik Ambalaj Sanayi Ticaret firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.