Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Weltew Mobilya

2,5 star rating
356 oy / 2,61 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 224 738 05 80
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenice Sanayi Bölgesi Turgut Özal Mah. Ova Cad. No:33
Bursa / İnegöl

Weltew Mobilya - Hakkımızda

Weltew Modüler Mobilya, 1996 yılından beri İnegöl'de hizmet vermektedir. Mobilya sektöründeki yerini aldıktan sonra, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti stratejisi ile hızla ve emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.

Weltew Modüler Mobilya 70.000 m2 açık alan 40.000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Son derece modern altyapıya ve tesislere sahip olan Weltew Mobilya, teknoloji ve Ar-Ge konularında da önemli yatırımlar yapmıştır.

Weltew Modüler Mobilya ürün gamında Yatak Odası, Yemek Odası, Genç odası, Koltuk Takımı, Portmanto, Baza ve Yaylı Yatak vardır.

Kalite politikamız, tüketicinin ihtiyaçlarını müşteri zevkleri doğrultusunda, kurulumu ve kullanımı kolay, insan sağlığına zarar vermeyen, insanların hayatlarını kolaylaştıran fonksiyonel ürünler üretmek; global pazarda da yenilikçi yaratıcı yeni ufuklar açmaktır.

Weltew Modüler Mobilya, dünya markası olmak için kurumsallaşma yolunda çalışmalarını hızla devam ettirmekte ve istemle ilgili tüm kalite belgelerini
(ISO 9001) bünyesinde bulundurmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Weltew Mobilya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Weltew Mobilya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.