Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
168 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Kosanoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 212 798 26 54
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mehterçeşme Mah. Ufuk Cad. 1944 Sok. No:7 Esenyurt
İstanbul / Büyükçekmece

Erol Tekstil - Hakkımızda

KRİZE KARŞI EK GELİR
1. Dünyada ilk defa uygulanan üyelik primi sayesinde 250.000 TL'nin üzerinde bir gelire sahip olabilirsiniz.

2. Her ay ürün alma zorunluluğu gibi bir aktiflik şartı kesinlikle yok. Sizlere gönderdiğimiz katalogdan satışınızı yapar ve sadece sattığınız ürünün siparişini verirsiniz. Dolayısıyla SIFIR RİSK ile çalışırsınız.

3. Sürekli artan ürün çeşidi sayesinde ve bu ürünlerin hayatta zorunlu olarak kullandığımız ürünler olması sebebiyle sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken bile çok ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

4. Ödemelerinizi haftalık olarak alabilirsiniz.

5. Ürünler Günlük hayatta kullanılan ve sirkülasyonu hızlı olan ürünler olması sebebiyle satışınız kolaylaşır. Üstelik % 30 ile % 50 arasında ciddi bir satış primi elde dersiniz. Bunun yanında ekibinizdeki cironuza göre de % 24'e kadar bir prim elde edebilirsiniz.

6. EMS'nin fiyat politikası gereği her ürün grubunun ekonomik alternatifleri mevcut olduğundan, belli bir kesime bağlı değil her gelir tabakasındaki müşteriye hitap edebilirsiniz. Herkesin kullandığı ürünü her kesimin bütçesine göre satışını gerçekleştirebilirsiniz.

7. Türk firması ve tamamen yerli bir sermaye

Etiketler

Ürünlerimiz

Erol Tekstil firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Erol Tekstil firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.