Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
ATS Global İletişim Araç Takip Sistemleri

3,5 star rating
132 oy / 3,74 puan
Firma Yetkilisi
:
Ataman Mülazımoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 216 366 83 80
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Galipbey Cad. No:68/a Altıntepe
İstanbul / Maltepe
ATS Global & Türkel İletişim Hizmetleri 2001 yılında siz değerli müşterilerimizin talep ve ihtiyaçların doğrultusunda araç takip sistemleri imalatına gsm araç takip sistemleri ile başlamıştır.

Geliştirmiş olduğu gps araç takip ve gsm araç takip sistemleri haricinde, bu sistemlere ait oto kontrol, oto uzaktan kontrol ve sms oto kumandalı araç takip sistemlerini de üreterek, navigasyon, araç güvenlik ve tüm araç takibi mevzuatları ile öncülüğüne devam etmektedir.

Ürünlerimiz olan, gps ve gsm kumandalı araç takip sistemleri, aracım nerede, gsm takip, gps araç takip cihazı, gps ve gsm uzaktan kontrol, kumandalı araç takip sistemi, uzaktan araç kontrol, uzaktan takip, oto takip ve alarm sistemi, hırsız alarmı, gps takip ve her türlü araç takibi ve kontrol sistemleri mevcuttur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Araç Takip Sistemleri Global Gps

Araç Takip Sistemleri Global Gps

Global GPS ile standart olarak kullanıma sunulan sayısal haritalar üzerinde araçlarınızı on-line ola
Ürün Fiyatı : 550 TL
Araç Takip Cihazı Gsm Takipcell

Araç Takip Cihazı Gsm Takipcell

Cihazın genel özellikleri aracınızı haritalar üzerinde Türkiye'nin 81 il ve 237 ilçe’de5 dakik
Ürün Fiyatı : 200 TL

İlanlar

ATS Global Araç Takip Sistemleri Bayiliği

ATS Global Türkel İletişim Hizmetleri araç takip cihazları üretici olarak Türkiye genelinde bayilikler verecektir. Türkiye’nin en küçük ( 33 mm
Kategori Kategori
 : Bayilik İlanları
Tarih Tarih
 : 25.5.2010

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.