Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
130 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Faruk Kaya
Telefon
:
Fax
:
0 312 285 56 44
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Oğuzlar Mah. Barış Maço Cad. No:6 Balgat
Ankara / Çankaya
Naturel Malatya Pazarı adı ile ilk perakende satış mağazamızı, 2006 yılında Ankara ili Balgat semtinde açtık. Amacımız farklı olmaktı. Sizleri iyi ki uğramışım diyebileceğiniz bir mekana davet edebilmek için yola çıktık. Her geçen gün bu istikamette yol kat etmeyi başarıyoruz. Anadolu’nun kültürü, çeşitliliği, doğallığı ve hesaplılığını bir araya getirdik, takdirlerinize sunuyoruz.
Parolamız: her günümüz ilk günümüz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Naturel Malatya Pazarı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Naturel Malatya Pazarı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.