Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
109 oy / 3,22 puan
Firma Yetkilisi
:
Burak Apanlar
Telefon
:
Fax
:
0 216 598 29 68
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çınardere Mah. Akseki Sok. No:17b
İstanbul / Pendik
1984'den beri TMT MÜHENDISLIK, elektronik devre tasarımı, endüstriyel elektronik ve otomasyonu konusunda faaliyet göstermiştir.Bu geniş zaman dilimi içerisinde makine üreticilerinin makineleri için, endüstriyel elektronik tasarımları ve buna bağlı olarak programlarını yapmıştır. Son 15 yıl içinde de sadece cam makineleri konusunda uzmanlaşmış ve birçok cam makineleri ( bütil, tiekol, cam yıkama, bizote ve rodaj ) üreticisine otomasyon konusunda hizmet ve teknik desteğini sağlayarak cam sektöründeki yerini almıştır.

Firmamız, cam makineleri üretecisi italyan firmalarının, Türkiye, asya ve afrika ülkelerinde servis ve egitim hizmetlerini üstlenmiş durumdadır. Cam sektöründeki 15 yıllık tecrübesini, son 4 yıldır cam kumlama ve cam delme makinelerinin imalatı konusunda kullanmaktadır. Tecrübelerimiz sayesinde ürettiğimiz makineler, gerek lokal gerekse uluslararası birçok firma tarafından sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Firmamızın hedefi, hergün daha gelişmiş teknolojilerin altına imza atmak ve dünya çapında en iyi makineleri üretmektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

TMT Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

TMT Teknoloji Mühendislik Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.