Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
118 oy / 2,81 puan
Firma Yetkilisi
:
Gürdal Demir
Telefon
:
Fax
:
0 312 430 30 66
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sakarya Caddesi 32/1 Kızılay
Ankara / Çankaya

Kaya Tuzu - Hakkımızda

Yeraltında az veya çok derinlerden katı halde elde edilen tuzlardır. Ülkemizde birçok yörede buharlaşmalar ve buharla birlikte kaya tuzu yatakları oluşmuştur. Yurdumuzda kaya tuzu madenleri genellikle gri renkte olup, bir kısmında siyaha yakın renktedir.

Daha önce insan gücüyle havzadan kaya tuzu çıkartılırken daha sonra makineleşme sürecinin tamamlanmasıyla günlük 600 ton kaya tuzu üretim kapasitesi ulaşılmıştır. Böylece Türkiye'nin her iline gönderme kapasitesi gerçekleşmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kaya Tuzu firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kaya Tuzu firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.