Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Anasera Çocuk Kulübü

2 star rating
340 oy / 2,45 puan
Firma Yetkilisi
:
Nurgün - Mustafa Karaağaç
Telefon
:
Fax
:
0 262 426 16 15
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Topçular Mah. Bağdat Cad. Ali Ağacan Sitesi No:5 D:1
Kocaeli / Değirmendere
İlköğretim çağındaki 07-14 yaş gurubu çocuklara yönelik okul sonrası ödev yapma, ders çalışma, öğle yemeği ikindi kahvaltısı, kişisel gelişim, sosyal ve kültürel etkinlik.

Sevgi, saygı ilk planda olmak üzere, güler yüzlü personel kadromuz, hijyenik ve sağlıklı yaşam koşulları ile çocuğun kendisini evinde, bir aile yakınının yanında veya komşu teyzesindeymiş kadar rahat hissetmesi önem verdiğimiz ilkelerimizden biridir.

Çocuğunuzun okulumuzdan alınma saatleri çalışan anne babaların mesai saatlerinin bittiği ve bizlerden alabilecekleri zamandır. Çocuğunu güvende olduğunu bilen anne-babanın da içi huzurlu ve mutlu olacaktır.

Yaz okulu kayıtlarımız başlamıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Anasera Çocuk Kulübü firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Anasera Çocuk Kulübü firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.