Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
165 oy / 2,41 puan
Firma Yetkilisi
:
Burak Urlu
Telefon
:
Fax
:
0 212 253 46 43
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tershane Cad. No:97/a Karaköy
İstanbul / Eminönü
1965 yılında İstanbul Karaköy'de kurulan firmamız o günden bu güne süre gelen tecrübesi ve birikimi ile faaliyetlerini sürdürüp sektörde yerini almıştır.

Dünya'da ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip sizlerin verdiği destekler yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.

Firmamız kaliteli ürün ve uygun fiyat ve yenilikçi yapısı sayesinde ürün yelpazesini devamlı geliştirerek ve bunun paralelinde daha iyi bir hizmeti ilke edinerek, İstanbul Zeytinburnu'nda şube ve iki depo olmak suretiyle siz değerli müşterilerimize ulaşmayı hedeflemiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sivas Nalbur İnşaat Malzemeleri Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sivas Nalbur İnşaat Malzemeleri Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.