Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
As Çiçekçilik

2,5 star rating
103 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 242 242 92 44
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Turgut Reis Cad. No:47
Antalya / Merkez

As Çiçekçilik - Hakkımızda

Çiçek; sevginin, başarıların ve mutlulukların paylaşımında insanoğlunun en büyük yardımcısıdır.

As Çiçekçilik; sizlerin mutlu günlerini ve bütün güzellikleri ifade etmenize yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duymuştur.

As Çiçekçilik; 22 yıllık tecrübesi, tecrübeli kadrosu ve yaygın hizmet ağı ile sizlerle birlikte oldu. Daha birçok güzel, mutlu ve üzüntülü anlarınızda da beraber olacağımız kuşkusuzdur.

As Çiçekçilik; sizlerin verdiği güvenle bütün dünyaya erişen Interflora ağı ile nerede olursanız olun yanınızda olacak ve sizlere hizmet verecektir.

As Çiçek:
- Güvenilir olmak
- Sorumluluk sahibi olmak
- İş ortaklarımızla ilişki içinde olmak
- Açık ve dürüst olmak
- Hırslı olmak
- Parayı kaybederiz fakat umudumuzu asla kaybetmemek iş güvencemizdir.

Etiketler

Ürünlerimiz

As Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

As Çiçekçilik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.