Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Avant Garde Medya

2,5 star rating
582 oy / 2,76 puan
Firma Yetkilisi
:
Atakan Aydın
Telefon
:
Fax
:
0 216 345 03 34
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Acıbadem Mah. Sarayardı Cad. Bedrettin Sok. No:13/1
İstanbul / Kadıköy

Avant Garde Medya - Hakkımızda

Yerli yabancı dublaj-alt yazı konusunda 15 yıllık tecrübeyle yeni kuruluş nedeniyle uygun fiyat politikası. Reklam tanıtım filmi çekimi, animasyon, web tasarım ve organizasyon işleri ile teknik ve yönetmen kadrosuyla 7/24 iş başındayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Avant Garde Medya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tanıtım Filmi

Tanıtım filminde şok fiyat. Yeni kurulan firmamız tanıtım filmlerinizi 3500 TL’ye çekiyor.
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 15.7.2010

Dublaj

Tüm dünya dillerinden çeviri ve dublaj son sistem Mac ve profesyonel stüdyo ortamında, son sürüm Protools'la yapılmaktadır.
Kategori Kategori
 : Diğer İlanlar
Tarih Tarih
 : 15.7.2010

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.