Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Puzmo Oyuncak İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

2,5 star rating
346 oy / 2,84 puan
Firma Yetkilisi
:
Selma Tümen
Telefon
:
Fax
:
0 212 630 78 89
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Evren Mah. Gülbahar Cad. 2. Sok. Gülbahar İş Merkezi No:59 Kat:1 Güneşli
İstanbul / Bağcılar
7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden eğlencelik ve hobi ürünlerinin online satışını yapan alışveriş sitesidir. Eylül 2004 yılından bu yana online faaliyet göstermektedir. 50 farklı ürün grubu ve 5000'in üzerinde ürün ile online satışlarına devam etmektedir.
Siteden kredi kartı, banka havalesi, PTT posta çeki ve kapıda ödeme seçenekleri ile sipariş verilebilmektedir. Sipariş işleminin her aşamasında müşterilere e-mail olarak bilgilendiriyor ve paket kargoya teslim edildiğinde kargo takip numarasına kadar müşterilerin e-mail adresine gönderiyor.


Ürün Grupları;
Bebek Oyuncakları
Kız Çocuk Oyuncakları
Erkek Çocuk Oyuncakları
Eğitsel Oyuncaklar
Bebeklerin zihinsel gelişimi destekleyen ürünler.
Yetişkin ve çocuk puzzle
Yetişkinler için Model Araba
Maket
Uçurtma
Deniz Malzemeleri
Şişme Yataklar
Masa ve kutu oyunları
Peluş oyuncakları
Parti ve süs eşyaları
Çocuk Halısı
Duvar Stickerları
Bisiklet
Akülü Araba

Etiketler

Ürünlerimiz

Puzmo Oyuncak İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yılbaşı Hediyesi Oyuncax.com'dan

6 yıldır online oyun, oyuncak ve hobi ürünleri satışı yapan ve sektöründe öncü durumda olan oyuncax.com, 11 Aralık ve 31 Aralık 2010 tarihleri arasınd
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 21.12.2010

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.