Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
99 oy / 2,76 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Kömürcü
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Eyüpsultan Mah. İbni Sina Sok. No:7 Samandıra
İstanbul / Sancaktepe
Özel Profil 1984 yılında, üretim dalında faaliyete başlamış, profil ve yapı sektörüne, çağdaş, teknolojik ve yüksek kaliteli ürünler kazandırarak sektörde kısa sürede güvenilen ve tercih edilen firma olmuştur.

Rollforming üretim hatları ile hizmet ettiği sektörlere teknolojik, yüksek kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Ülkemize kazandırmış olduğu üretim teknolojisi ve nitelikli malzeme kullanımı ile ihtiyaçların, üstün mukavemetli ve hafif sistemler ile çözümlenebilmesi sağlanmaktadır.

Toplam kalite standartları çerçevesinde, gerek müşterilerine, gerekse tedarikçilerine en doğru, en uygun çözümler sunmak ve hizmeti ön planda tutmak temel misyonumuzdur.

Üretimlerdeki kaliteyi yurtdışına da taşıyan Özel Profil çeşitli ülkelerde ürettiği ürünlerin satışını gerçekleştirerek uluslararası alanda da kalitenin ve güvenin simgesi olmuştur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özel Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özel Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.