Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ekin Emek Doğal Gıda Üretimi ve Satışı

3 star rating
120 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Hürdoğan Gül
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Güneşli Köyü
Artvin / Hopa
Ülkemizde doğası bozulmamış, sanayi atıklarıyla kirlenmemiş, geniş ve çok çeşitli bitki örtüsüne sahip, biyolojik çeşitlilik ve doğal kaynak yönetimi projesi kapsamında Dünya Çevre Birliği UNESCO'nun koruma altına aldığı Artvin-Rize havzasında kestane ağaçlarının bulunduğu yerlerde konuşlanan kara kovan peteklerde üretim yapmaktayız.

İşletmemiz Türkiye'nin ender yerlerinden olan Doğu Karadeniz'in Artvin-Rize sınırları arasında organik gıda üretimi ve pazarlaması amacı ile kurulmuştur. Kuruluşumuz hemen ardından bölgede organik olarak üretilen ürünleri sertifikalandırmak için başvuruları yaparak çalışmalarına başlamıştır. Tamamen doğal alanlarda konuşlanan kovanlarımızda doğal bal üretilmektedir. Arılarımızı kış aylarında Karadeniz'in dağ köylerinde kışlatırken, bal sezonunun başlaması ile birlikte Kaçkar Dağları'ndaki Yüksek yaylalara götürmekte ve bal sağımını de burada yapmaktayız.

Ayrıca bölgemizde de yetişen Karayemiş; Kivi; Yaban mersini (likapa) diye bilinen besin değerleri yüksek Şifalı bitkiler arasına giren ürünlerin meyve ve yan ürünlerini (reçel, şurup v.b) ; Yine en güvenilir laboratuarlarımızda analizini yaparak sağlığa uygun ortamda ambalajlayarak halkımıza en uygun fiyat ve yüksek kalite ile sunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yayla Balı

Yayla Balı

Yayla balında bulunan maddeler; Çiçek balında demir 3.95 mg oranında bulunuyor. Çiçek balında Bakır
Ürün Fiyatı : 65 TL
Artvin Karakovan Kestane Balı

Artvin Karakovan Kestane Balı

Artvin’in Borçka, Hopa, Arhavi ve Murgul ilçelerinde, arıların kestane çiçeği ve komar ağacı ç
Ürün Fiyatı : 85 TL

İlanlar

Ekin Emek Doğal Gıda Üretimi ve Satışı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.