Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Emekli Bulgur

2,5 star rating
194 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Ercan Alkurt
Telefon
:
Fax
:
0 342 482 10 72
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
P.k. 15. Gaziantep - Adıyaman Yolu Üzeri 15. Km.
Gaziantep / Şehitkamil

Emekli Bulgur - Hakkımızda

Emekli Bulgur'da Ürün Zenginliği
Müşteri odaklı kaliteli ürünler üreterek Gaziantep'ten Tüm Türkiye'ye hatta Dünya Ülkelerine yönelik çalışmalarını başarıyla yürüten Emekli Bulgur Pilavlık'dan, Köfteliğe köftelik'den de, Esmer Özel Çiğköfteliğe hatta Aşure yapımına kadar kullanılmak üzere 21 farklı çeşidi ile 12 ay süresince müşterilerine zengin bir ürün portföyü sunuyor. Ayrıca kaliteye önem vermekteyiz ve üst düzey yönetiçiler dahil tüm çalışan personelimiz hijyenden sanitasyona kadar bir çok eğitimden geçmiş ve eğitimler ve seminerler sürekli devam etmektedir.
Gaziantep'te 1976 yılında 500 metrekare alan üzerine kurulu yıllık 500 ton kapasiteli imalat-hanesinde sektöre adım atan, 1987 yılında fabrika alanını üç bin metrekare ve yıllık kapasitesini bin tona yükselten firmamız Emekli Bulgur yatırımlarını gün geçtikçe güçlendirmeye devam ediyor. 2004 yılına gelindiğinde deneyim ve tercümesini teknoloji ile destekleyen Emekli tamamı 15 bin metrekare olan üç bin 500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu beş katlı entegre tesisinde yıllık 15 bin ton kapasitesiyle Bulgur üretimine devam ediyor.
Yakalamış olduğumuz başarı ve dinamizim ile müşteri portföyünü her geçen gün genişleten firmamız Emekli'nin ürünleri ISO 9001:2000 ve HACCP belgelidir. Hammadde olarak buğday alımında son derece titizlikle yaklaşan Firmamız Emekli Bulgur üretimini Güneydoğu ve İç Anadolu bölgeleri'nin birinci sınıf Sert Durum (Triticum) Buğdayı ile gerçekleştiriyor. Sert Durum Buğdayının protein miktarı yüksek, nişasta miktarı düşük olmasının yanı sıra içinde bulunan azotlu pigment maddelerinin de bulgura uygundur. Bu nedenle firmamız tüm Sarı Bulgur Üretiminde Sert Durum Buğdayını kullanmaktadır.
Emekli Bulgur olarak üretmiş olduğumuz 21 farklı çeşit bulgur ürtmekteyiz.Üretmiş olduğumuz Bu Bulgur çeşitleri hijyenik ortamda el değmeden 1-3-5-10-25 ve 50 kiloluk Paketlerde hazırlanarak müşteri memnuniyetine sunulmaktadır.
Firmamız Emekli Vizyonunu tüketici sağlığını esas alan,müşteri odaklı kaliteli ürünler üretmek ve sektöründe tercih edilen bir marka olmak şeklinde belirleyen firmamız, Misyonunu ise kaliteli,sağlıklı ürünleri hijyenik ortamda üreterek müşteri memnuniyetine sunmak. Kaliteli ürünler üretmek satış sonrası hizmet sunmak birimler arası koordinasyonu sağlamak, tüm birimlerde çalışan personeli eğiterek bilgilendirmek de firmamızın politikaları arasında yer almaktadır.
Firmamız Emekli Bulgurun Ürün Portföyü İse Şöyle ;
* Sarı Baldo Pilavlık Bulgur, Sarı Pilavlık Bulgur, Sarı Köytipi (kepekli) Pilavlık Bulgur, Sarı Orta Pilavlık Bulgur, Sarı Köftelik Bulgur, Sarı Özel Çiğköftelik Bulgur, Sarı Köytipi (kepekli) Köftelik Bulgur, Esmer Baldo Pilavlık Bulgur, Esmer Pilavlık Bulgur, Esmer Köytipi (kepekli) Pilavlık Bulgur, Esmer Orta Pilavlık Bulgur, Esmer Köftelik Bulgur ,Esmer Özel Çiğköftelik bulgur, Esmer Köytipi (kepekli) Köftelik Bulgur, Şehriyeli Pilavlık Bulgur, Şehriyeli Orta Pilavlık Bulgur, Beyaz Aşürelik Buğday (Tane), Sarı Aşürelik Buğday (Tane), Çekilmiş Aşürelik Buğday Pilavlık (Şişe), Çekilmiş Aşürelik Buğday Köftelik (Seferkitel)

Etiketler

Ürünlerimiz

Emekli Bulgur firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bulgur

İmalatımız olan bulgur satışlarımız vardır.
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 14.3.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.