Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yıldız Yapı Malzemeleri

3 star rating
286 oy / 3,29 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Yıldız
Telefon
:
Fax
:
0 352 232 60 23
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Serçeönü Mahallesi Özal Plaza Altı No:30
Kayseri / Kocasinan
Firmamiz 1993 den beri faaliyette olan Kayseri ve çevre illerde gerek kamu gerekse sahsi alanlarda bir çok zemin kaplama isine imza atmis dekorasyon ve yer dösemeleri kategorisinde önce kaliteyi ve hizmeti daha sonra müsteri memnuniyetini kendisine hedef seçmis basarinin bu sekilde gelecegini bilen kendine güvenen emin adimlarla bugünlere gelmistir.Ayrica malzeme kalitesi ve is disiplini yaninda isinin ehli usta kadrolarimizla da bu çemberi tamamlamistir.

Vizyonumuz piyasanin öncüsü haline gelmis firmamiz tarafindan yer dösemelerinde ( laminat parke, serfloor pvc ) her zaman kalite ve hizmet olacaktir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Serfloor Laminat Parke Yerli Üretim

Serfloor Laminat Parke Yerli Üretim

Malzememiz sefloor laminat parke artık türkiye sınırları içerisinde sizlere daha az maliyetle ve dah
Ürün Fiyatı : 15,00 TL
Serfloor Pvc Rulo

Serfloor Pvc Rulo

2,5 mm kalınlığında olan malzememiz pvc esaslı olup her model ve desende hizmetinize sunulmuştur. La
Ürün Fiyatı : 9,00 TL

İlanlar

Serfloor Laminat Parke Yerli Üretim

Yerli üretim olan laminat parkelerimiz de kısa bir süreliğine kampanya yapılmıştır. 15,00 TL Kayseri içi işçilik montaj dahil. Anahtar teslimi dairele
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 28.3.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.