Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Dese Design Web Tasarım Turizm Ltd. Şti.

2,5 star rating
63 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Seher Rohlfs
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Pk 4 Oba
Antalya / Alanya
Reklam, Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri, Kurumsal Tasarım, Web Tasarımı, Alan Adı Tescili ve Yayınlama
Görsel Basılı Reklam Ürünleri
İç Mekan - Dış Mekan Mimari Tasarımlar

Türkiye'nin özellikle güney ve Ege kıyıları hakkında geniş bilgi yelpazesi sunan tanınmış bir portal yayınlamaktayız; www.alaturka.info adresindeki web sitemiz İngilizce ve Almanca olarak da yayınlanmaktadır. Türkiye hakkında detaylı bilgiler arayan dünya çapındaki kullanıcılara firmanızı ve iş alanınızı sunabilmeniz için size tanıtım sayfanızı yayınlama imkanı vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Dese Design Web Tasarım Turizm Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Dese Design Web Tasarım Turizm Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.