Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
135 oy / 2,72 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakis Ceylan
Telefon
:
Fax
:
0 212 249 88 15
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kürekçiler Cad. No:14 Karaköy
İstanbul / Beyoğlu
Firmamız İstanbul Karaköy perşembe pazarında demir dışı metal ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır firmamız aile sirketidir.
30 yıllık tecrübe gün gecdikce yeni ürünleride bunyesine katarak müşderilerimizin isdekleri dogrultusunda gelişdirmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

İtimat Sarı Metal Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İtimat Sarı Metal Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.