Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
48 oy / 2,77 puan
Firma Yetkilisi
:
Cemil Yıldırım
Telefon
:
Fax
:
0 312 349 08 04
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çamlıtepe Cad. No:90 Siteler
Ankara / Altındağ
Firmamız ağaç işleme makinaları ve yedek parçaları alım satımı yapmaktadır. Yeni ve eski marangoz makinası alım satım ve takas imkanı sunulmaktadır. Kredi kartı ile avantajlı ödeme şartlarını sunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cemil Yıldırım Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cemil Yıldırım Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.