Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
93 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Ayhan Demir
Telefon
:
Fax
:
0 262 653 63 22
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Osmangazi Mah. Aşıroğlu Cad. No:7/b
Kocaeli / Darıca
1980 yılından bu yana inşaat sektöründe yaptığı tadilat, konut inşaatları ve fabrika inşaat işleriyle kendini ispatlamıştır. 2007'de şirketleşmiş, şirketleştikten bu güne kadar ki kısa sürede ülkemizde önemli isimlere sahip firmalarla çalışıp (Areva, Geposb, Uludağ İnşaat, fabrika inşaatları, çelik yapılar, kalorifer tesisatları, kombi) gibi bu sektörlerde kendini ispatlamış ve kanıtlamıştır. ETAY Yapı Mühendislik kaliteden ödün vermeyen sorumluluğunu üstlendiği projeleri zamanında bitirmeyi ilke edinen firmadır. Üstlendiği projeleri etkin, teknik, akılcı, yenilikçi bir şekilde ele alır ve çözümler. ETAY Yapı Mühendislik adını taviz vermediği prensiplerinden almıştır.

Etay Yapı Mühendislik olarak; plan proje ve taahhüt işleri, hafriyat işleri, kaba inşaat işleri, tüm inşaat ince işleri, çelik konstrüksiyon işleri, anahtar teslim inşaat işleri, çelik yapılar, doğal gaz, tüm alt yapı işleri, plan proje, çevre düzenleme işleri, tesisat, kilit taşı, bordur işleri, kombi tesisatı yapmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Etay Yapı Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Etay Yapı Mühendislik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.