Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
27 oy / 2,85 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Güven
Telefon
:
Fax
:
0 212 670 27 51
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Keresteciler Sitesi 21. Blok No: 3 İkitelli
İstanbul / Güngören
Deck Dünyası; deck ve ahşap deck sektörlerine hizmet vermek amacıyla 1955 yılında küçük bir atölye olarak faaliyete başladı. O zamanki şartlarda, bugünkü gibi teknolojik makineler yoktu. İlk şerit ahşap gövde ile başlandı. Yıllarla birlikte makine parkuru gelişti ve fabrikalaştı. Deck sektörüne etkin hizmet vermeye başlandı.

Etiketler

Ürünlerimiz

Deck Dünyası - Ahşap Deck firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Deck Dünyası - Ahşap Deck firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.