Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
SK Design Art

2,5 star rating
55 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Sıtkı Kovalı
Telefon
:
Fax
:
0 312 475 75 97
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Malazgirt Mah. 1011. Sok. No:7/9
Ankara / Çankaya

SK Design Art - Hakkımızda

1997 yılında kurulmuş olan firmamız 2010 yılında en üst teknoloji alt yapısı ile yeni bürosunda hizmet vermektedir. Kurucumuz Sıtkı Kovalı geliştirdiği yazılımlar ve yeni yazılımlar ile bir çok uluslararası firmanın markalarına imza atmış, bir çok KOBİ'nin de uygun çözümler ile projeleri büyütmüş olarak portföylerimizi daha da genişletmiştir. Gerek reklam danışmanlığı gerek tasarımsal yapıtların sadece firmaya özel olarak yeni sloganı ''3dk öte'' ile markadan marka doğar alt yapımızla yeni yüzü ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Asıl sorumluluğumuz zamanında işlerimizi ve projelerimizi teslim etmeyi bir vazife bilerek, ilke haline getirmemizdir. Günümüzde bir çok reklam ajansı ve web tasarım firması ucuza iş yapmaya çalışmaktadır. Bu amaçlarının ne olduğunu firma olarak 14 senedir çözemedik. Bildiğimiz kadarı ile bir çok firma bir çok hizmet hakkında en iyisiz diyerek hareket etmekte. Bizler bu ifadeye tamamen karşı bir yol çizerek bizler en iyi olmaya çalışarak müşterilerimizin teşekkürleri ile elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Bu tip davranışları yadırgamak yerine, diğer firmaların farklı dilde nitelendirdiği ucuz yazılar yerine bizler tamamen ilke edindiğimiz hizmetlerin sonucuna bakarak müşterilerin talepleri doğrultusunda uygun bütçesi ile olabilecek hizmeti vermekteyiz. Bütün müşterilerimizin bizlerden tek beklentileri memnuniyet. Bizler bu hassasiyet içerisinde gerek alt yapımızla gerek creative çalışmalarımız ile gerek büyük markaların, gerek kobi firmaların olsun aynı kalitede aynı hizmeti aldıklarına garanti ederek sunmaktayız. Bunların yanı sırısa firmamızın diğer kuruluşlardan ayıran en büyük etken ise güçlü alt yapısının yanı sıra, eğitimli, bilgi sahibi ve temelden yetişmiş insanlar ile 14 senedir hizmet vermektir. Sizinde kararınız ne olursa olsun bizler daima saygı duyarak hizmetimizi sürdürmekten yanayız. Neden sizde bizden aynı kalitede hizmet alarak tanışmak istemez misiniz?

Etiketler

Ürünlerimiz

SK Design Art firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

SK Design Art firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.