Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Metro Turizm Seyahat

2,5 star rating
252 oy / 2,53 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Büyük İstanbul Otogarı No:51-52
İstanbul / Bayrampaşa

Metro Turizm Seyahat - Hakkımızda

Ülkemizin hemen her noktasına, Marmara'dan Ege'ye, Karadeniz'den İç Anadolu'ya kadar sefer yapan Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş. 1992 yılında halen sahibi olan Galip Öztürk tarafından kuruldu.

Kuruluşunda 3 otobüsle yola çıkan Metro Turizm, filosuna her gün otobüsler ekleyerek kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden büyüdü. Sektörde ilkleri gerçekleştiren Metro Turizm, taşımacılıktaki amatör yaklaşımları geride bırakıp, kurumsallaşma derecesine ulaştı. Ankara-İstanbul hattından yola çıkan Metro şu anda günde 1200 sefer ile yılda 13 milyon yolcu taşıyor. Filosunda yaklaşık 850 bireysel ve şirket otobüsü bulunduran Metro Turizm 850 acentesi ile halkımıza kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Metro Turizm, Türkiye çapında gidilmemiş nokta bırakmamak hedefiyle ulaşımda yayılarak geniş bir ağ kurma stratejisine devam ediyor. Bu hedefin yanı sıra Bulgaristan, Yunanistan ve Gürcistan'a da seferler yapıyor. Türkiye Bulgaristan arasındaki karayolu taşımacılığında %50 pay sahibidir. Bu oran İstanbul-Sofya hattında %70'lere çıkmaktadır. Bu rakamlar Metro Turizm yolcu taşımacılığında hizmete, kaliteye ne denli önem verdiğinin göstergesidir.

Metro Turizm, daha 10. yılını doldurmadan Türkiye'nin en fazla noktasına sefer gerçekleştiren otobüs firması oldu. Büyüdükçe organizasyon yapısını geliştirdi, merkezden en ücra noktaya kadar kalitesini hep aynı standartta korudu.

Etiketler

Ürünlerimiz

Metro Turizm Seyahat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Metro Turizm Seyahat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.