Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
180 oy / 2,83 puan
Firma Yetkilisi
:
Zafer Acıelma
Telefon
:
Fax
:
0 312 349 28 88
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hacılar Mah. 882. Cadde ( Eski 1. Cadde ) No:75 Siteler
Ankara / Altındağ

Öz Ankara Tuz - Hakkımızda

Öz Ankara Tuz olarak 30 yıllı aşmış iş tecrübemizi, güvenirliğimizi, müşterilerimize karşı göstermiş olduğumuz tatlı dil, güler yüz ve içtenliğimizi işimize yansıtmış ve bu sayede işimizi başarı ile devam ettirmekteyiz.

Öz Ankara Tuz olarak başta Ankara olmak üzere ülkemizde tablet tuz, fırınlı tuz, salt, yemek tuzu, sanayi tuzu, rafine tuz, iyotlu tuz, gıda tuzu, işlenmiş tuz, kurabiye tuzu, tekstil tuzu, göl tuzu, deniz tuzu, deri tuzu, deterjan tuzu, diyaliz üniteleri tuzu, su arıtma tuzu, yem tuzu, big bag tuz, havuz tuzu, yıkanmış tuz, ham tuz, sıkılmış tuz, çuvallanmış tuz, masaj tuzu, organik tuz, iplik, kumaş boyama tuzu, sertliği düşük tuz, buzlanmaya karşı tuz, kar tuzu, dökme tuz, paket tuz vs. gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Öz Ankara Tuz firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Öz Ankara Tuz firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.