Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Tatlımm Sıcak Tatlı ve Baklavaları

3 star rating
51 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Şermin Atakul
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Adnan Kahveci Cad. No:94 Ferahevler Tarabya
İstanbul / Sarıyer
Sıcak tatlı ve baklava imalatının dışında etli ev mantısı ile yufka ve kadayıf çeşitlerimizde bulunmaktadır.
Ayrıca özel sipariş üzerine ve çeşitli organizasyonlarınızda toplu olarak; poğaça çeşitleri kendi bünyemizde hazırlanmaktadır.
Ürünlerimizden bazı çeşitlerimiz; halka, lokma, tulumba, Osmanlı tulumba, fıstıklı ve cevizli baklava çeşitleri, ev baklavası, düz kadayıf, burma kadayıf, kaymaklı ekmek kadayıfı, şekerpare, revani, açık yufka, çiğ kadayıf, etli ev mantısı, yaz ayları için Maraş'tan özel getirttiğimiz gerçek Maraş dondurması.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tatlımm Sıcak Tatlı ve Baklavaları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tatlımm Sıcak Tatlı ve Baklavaları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.