Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kınalı Ahşap Yapılar

2 star rating
540 oy / 2,38 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Bıçakçıoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 212 727 33 01
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Piri Paşa Mah. Nebile Toktaş Sok. Arzum Aprt. No:4/b E-5 Kenarı
İstanbul / Silivri
Kınalı Ahşap Yapılar; tecrübeli imalatçı kadrosu ile 1988 yılından günümüze, ahşap karkas evler, masif villalar, bungalovlar, hobi evleri, bürolar, lokantalar, gazinolar, kır kahveleri ve büfeler imal ederek, ahşap yapı sektörüne hizmet vermektedir.

Gelişmiş ülkelerin büyük çoğunluğu müstakil konutlarında ahşap uygulamaları tercih etmektedir. Ahşap malzemenin gücünü, güvenini, direncini, sağlamlığını ve zaman karşı koyma özelliklerini bir arada topladık.

Biz onu konut teknolojisinde kullanıyor ve ahşap malzemenin eşsiz sağlığı ile sıcaklığını özenle birleştirip, yeni yaşam yuvanız olan Kınalı Ahşap evlerini üretiyoruz. Sizleri, çocuklarınızı yıllarca, güvenli, konforlu ve sıcak yuvalarda yaşatabilmek için.

Etiketler

Ürünlerimiz

Masif Evler

Masif Evler

Yapılarımızın; tiplere göre değişen kalınlıktaki duvarları, geçmeli olarak, çivi ve vida kullanılmad
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Arsanıza Ahşap Evler Kınalı Ahşap Yapılar'da

Arsanızı gösterin en uygun fiyatlara, ahşap villanızı kuralım. Bizi arayınız. 0 212 727 3383
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 5.11.2010

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.