Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Quantum Organizasyon & Pazarlama

3 star rating
39 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Sıldır
Telefon
:
Fax
:
0 212 509 20 60
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Marmara Cad. Yusuf Çavuş İş Merkezi No:43
İstanbul / Avcılar
Quantum Organizasyon ile düğün, konser, açılış, tanıtım, yemek ve gezi turları gibi birçok etkinlik organizasyonunuzu en uygun fiyatlar ile hayalden gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Firmamız ayrıca pazarlama, reklam, ajans, turizm ve otomotiv sektöründe de hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Quantum Organizasyon & Pazarlama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Quantum Organizasyon & Pazarlama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.