Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Can Pişmaniye

2,5 star rating
507 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 262 349 26 60
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Bursa Yolu Vezirçiftliği Mevkii Yakacık Mah. No:72 Kullar
Kocaeli / Merkez

Can Pişmaniye - Hakkımızda

Öz Can Pişmaniye 1957 yılında, o zamanın şartlarına göre büyük bir imalathane olarak kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretimi hedefleyen firmamız gün geçtikçe kalitesi sayesinde irili ufaklı birçok firma arasından sıyrılıp, sektörde kalıcı olarak yerini almıştır. 1994 yılında Limited Şirketi olarak kurumsallaşan ve ismini tescilleyen Can Pişmaniye, 1998 yılında pişmaniye üretim yağlarının satış distribütörlüğünü almıştır. 1999 yılında ofset baskı tesislerini kurarak kendi ihtiyacı olan ambalaj malzemelerinin üretiminin yanı sıra diğer imalatçılara da pişmaniye üretim yağları ve ambalaj kutusu pazarlaması yapmakta olan firmamız, gelen talepler doğrultusunda satış şubelerini ve üretim kapasitesini arttırarak halen en büyük üretim merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pişmaniye ile başladığı üretimine, bugün çikolata kaplı ürünler, saray helvası, lokum, cezerye, mesir macunu, mevlana şekeri gibi ürünleri de katarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

Firmamız, 1500 m2 kapalı alana sahip modern fabrikasında, günlük 1200 kilo üretim yapmaktadır. Kendi sektöründe ilimizdeki en büyük ve hijyen koşullarını en iyi sağlayan imalathaneye sahip olan Öz CAN Pişmaniye, gelişmiş makine parkuru ile (otomatik şeker pişirme, şeker ağartma, pişmaniye çekme, pişmaniye presleri, saray helvası presleri, hamur pişirme ve ısıtma kazanları, çikolatalama makinaları, mesir macunu imalat makinaları, lokum pişirme ve otomatik kesme makinaları, otomatik candy ambalajlama makinası ve çeşitli şekerleme makinaları) yıllardır sağlıklı ve hijyenik şartlarda üretim yaptığını pişmaniye sektöründe ilk olarak aldığı Gıda Üretim Sertifikası ile kanıtlamıştır. Ürünler, üretildiği andan itibaren yurt içi ve yurt dışındaki bayilerimize ve satış noktalarımıza ulaştırılmakta, özel koruyucu ambalajları sayesinde müşterilerimize taptaze bir şekilde sunulmaktadır.

Öz Can Pişmaniye, yurt içi ve yurt dışında yapılan gıda fuarlarına katılmakta, İzmit'imizin simgesi pişmaniye'yi ve diğer ürünlerini daha geniş kitlelere gururla tanıtmaktadır. Ürünlerimiz, kendi ofset baskı tesislerimizce üretilen kaliteli ve sağlıklı ambalajlara konulmakta, ürün paketlendikten sonra güvenlik ve hijyen açısından son kez koruyucu bir shrink ile otomatik makinelerde vakumlanmaktadır. Kaliteli ürün ve ambalajları sayesinde yurt dışından da büyük rağbet gören ürünlerimiz; Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, İsviçre, Belçika gibi Avrupa ülkelerine; Amerika'ya, Kanada'ya ve Avustralya'ya ihraç edilmektedir.

Servis ağı olarak yurt içinde servis arabaları ile mağazalara teslim, yurtdışı satışlarda özel koli ambalajlaması ile soğutuculu tır veya soğutuculu konteyner vasıtası ile toptancı mağazalara ulaşılmaktadır.
Firmamız, sektörün lideri olmayı sürdürmenin yanı sıra, Türk Pişmaniyesini Avrupa insanına daha iyi tanıtmak ve yatırımlarını arttırmak amacındadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Can Pişmaniye firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Can Pişmaniye firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Nisan 2020 Dönemine Ait İstihkaktan Kesinti Suretiyle Tahsil Edilen Damga Vergisi ile Sürekli Mükellefiyeti Bulunanlar İçin Makbuz Karşılığı Ödenmesi Gereken Damga Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 27.5.2020
1-15 Mayıs 2020 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
16.5.2020 - 27.5.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi (518 Sıra No.lu VUK Genel Tebliğine Göre Mücbir Sebep kapsamında olmayanlar)
1.5.2020 - 27.5.2020
GVK Geçici 61. Madde Uyarınca Hesaplanan Yatırım İndirimi Stopajının Beyanı ve Ödemesi(518 Sıra No.lu VUK Genel Tebliğine Göre Mücbir Sebep kapsamında olmayanlar)
1.5.2020 - 27.5.2020
1-15 Mayıs 2020 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
18.5.2020 - 29.5.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.