Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Dağlı Kestane Şekeri

2,5 star rating
295 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 224 364 17 33
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Degirmenlikizik Mah. Cakmak Sok. No:3
Bursa / Yıldırım
1972 yılında ev toplantılarında ikram edilmek üzere dededen öğrenilen kestane şekeri yapımı, pasta ve şekerleme satışı yapan firmalardan gelen talep üzerine 1975 yılında şirketimizin kurucusu, Selahattin Dağlı Kestane Şekeri İmalatı adı altında küçük ölçekte başladığı şekerleme işinde gösterdiği azim sayesinde 1994 yılında Selahattin Dağlı Gıda Şekerleme San. Tic. Ltd. Şirketi'ni kurmuştur.

1975'den bu yana Değirmenlikızık Mahallesi'nde kestane şekeri imalatı yapmaktadır. 1994 yılında Levent Dağlı Şirket yönetimine girmiştir. Şu anda aktif yönetimdedirler.

S.Dağlı Kestane Şekeri gelişimini hızla devam ettirerek hijyenik şartlarda üretimi ile kalitesiyle sektöründe önde gelen isimler arasında yer almaktadır. Yılda 200 - 250 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır. Yurt içinde çeşitli illere satış ve yurt dışına ihracat yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Dağlı Kestane Şekeri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Dağlı Kestane Şekeri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.