Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Villa Bağcı Konaklama

2,5 star rating
82 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
İbrahim Bağcı
Telefon
:
Fax
:
0 286 824 54 88
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kilitbahir
Çanakkale / Eceabat
Villa Bağcı; Çanakkale'nin Avrupa yakasında Gelibolu Yarımadası Milli Park ve şehitlikler içinde, Boğaz'a 300 mt. Çanakkale nin karşısında Eceabat Kilitbahir köyünde, panoramik boğaz manzaralıdır. Konforu ve rahatlığı ile evinizi aramayacak, kuş sesleri ve köy sakinliğinde şehir stresinden birkaç günde olsa uzaklaşacak ve hoşça vakit geçireceksiniz. Size otel, motel, pansiyon ve diğer konaklama tesislerini aratmayacaktır.

Villamızın tamamı size tahsis edilir. Ful eşya, iki kat, bahçe, 3 oda da toplam 6 ad ortopedik yatak (ilaveler ile 10 kişi konaklayabilir), 2 banyo (alafranga-alaturka), sıcak su, salon, mutfak, 4 balkon, kalorifer, televizyon, şömine ve barbekü, bulunmaktadır.

Gelibolu Yarımadası tarihi geçmişi yanında, Bodrum ve Antalya yı aratmayacak Saroz ve Ege nin çam ormanlarını, tabii ve özel plajlarını, maviliklerini de bünyesinde bulundurmaktadır. Yarımada tarihinde görülmesi gereken birçok Şehitlik, mezarlık, abide ve savaş siperleri bulunmakta ve ziyaret için en az 2-3 güne ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul dan 330 km, İzmir den 310 km, Bursa dan 260 km, dir. Çanakkale ye feribotla 10 dakika, Eceabat a 5 km, Kilitbahir plajına 300 mt, Ege denizinin Kabatepe orman ve tabii plajlarına 15 km dir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Villa Bağcı Konaklama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Çanakka'de Ev Pansiyonu

Çanakkale'de; size Bodrum’u, Marmaris’i aratmayacak güzellikteki; Ege denizi orman ve kumsalından istifade edecek önümüzden geçen gemilere
Kategori Kategori
 : Kiralama İlanları
Tarih Tarih
 : 8.6.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.