Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
69 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Recep Dogru
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Feritpasa Cad. Basak Sok. No:6
İstanbul / Bahçelievler
Deneyimli, güvenilir teknik servis ekipmanıyla hizmet veren firmamız çöp öğütme makinaları tamir, servis ve alım satımı üzerine hizmet vermektedir. Her servisimizde minimum 1 yıl servis garantisi veren firmamız her marka ve model üzerine çok önemli bilgiler vererek, müşterilerimizle tecrübelerimizi paylaşmayı kendimize görev olarak görmekteyiz.
Zamanın sizler için çok değerli olduğunun bilincinde olarak gün içinde gelen servis çağrılarınıza İstanbul içi en erken 1 saat en geç 24 saat içerisinde hizmetimizi ulaştırmayı ilke edindik. Yalnız çabuk servis vermeyi değil kaliteli servis vermeyi amaç kendimize amaç edindik. Bu bağlamda her servis ekibimizi muhakkak bir servis lideri öncülüğünde sizlere hizmet ederiz. Hizmetin kaliteli ve güvenilir olanını vermenin gururunu yaşamaktayız. Sürekli gelişen teknoloji karşısında bizlerde kendimizi eğiterek sizlere hizmetinde yenisini vermekteyiz. Bu ilkelerden sapmadan sizlere daha nice yıllar hizmet vermek bizim için temel hedeftir.
Deneyimli, güvenilir teknik servis ekipmanıyla hizmet veren firmamız çöp öğütme makinaları tamir, servis ve alım satımı üzerine hizmet vermektedir. Her servisimizde minimum 1 yıl servis garantisi veren firmamız her marka ve model üzerine çok önemli bilgiler vererek müşterilerimizle tecrübelerimizi paylaşmayı kendimize görev olarak görmekteyiz. Zamanın sizler için çok değerli olduğunun bilincinde olarak gün içinde gelen servis çağrılarınıza İstanbul içi en erken 1 saat en geç 24 saat içerisinde hizmetimizi ulaştırmayı ilke edindik. Yalnız çabuk servis vermeyi değil kaliteli servis vermeyi amaç kendimize amaç edindik. Bu bağlamda her servis ekibimizi muhakkak bir servis lideri öncülüğünde sizlere hizmet ederiz. Hizmetin kaliteli ve güvenilir olanını vermenin gururunu yaşamaktayız. Sürekli gelişen teknoloji karşısında bizlerde kendimizi eğiterek sizlere hizmetinde yenisini vermekteyiz. Bu ilkelerden sapmadan sizlere daha nice yıllar hizmet vermek bizim için temel hedeftir.
20 yıldır size 7 / 24 hizmet vermenin gururunu duyuyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Wastemaid Çöp Öğütücüleri İmalatı ve Satışı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Wastemaid Çöp Öğütücüleri İmalatı ve Satışı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.