Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
60 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
İbrahim Turmuş
Telefon
:
Fax
:
0 216 621 01 12
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sancaktepe Meclis Mah. Atatürk Cad. No:117/2
İstanbul / Sancaktepe

CLK Konak Gayrimenkul - Hakkımızda

CLK Konak Gayrimenkul İstanbul Sancaktepe Bölgesi Başta Olmak Üzere, Sancaktepe, Samandıra, Yenidoğan, Çekmeköy, Taşdelen, Alemdağ, Dudullu, Şile, Ağva Sultanbeyli, Kurtköy, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, bölgelerinde satılık arsa, daire, tarla, ticari imarlı arsa, villa imarlı arsa, satılık fabrika, satılık plaza, satılık işyeri, satılık emlak, satılık ve kiralık benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınızı arz talep ölçüsünde sizlere sunmaktadır. CLK Konak Gayrimenkul emlak pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır. Profesyonel ekibimizle bizi tercih edenlerin yatırım yapmanız noktasında tek nokta olmaktan kıvanç duymaktadır. Size özel gayrimenkul danışmanlığı için aramanız yeterli.

Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında CLK Konak Gayrimenkul farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

CLK Konak Gayrimenkul firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sancaktepe'de Satılık Arsa

Sancaktepe Samandıra’da caddeye cephe ticari imarlı satılık 6 kat imarlı yatırımlık arsa. Aayrıntılı bilgi ve diğer porföylerimiz için www.clkk
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 11.11.2010

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.