Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

Lüks Ereğli Seyahat

3 star rating
170 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
0 332 713 44 66
Fax
:
0 332 712 98 58
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cahı Mah. Yeni Otogar No:8
Konya / Ereğli

Lüks Ereğli Seyahat - Hakkımızda

Lüks Ereğli Turizm Seyahat firmamızın temeli, 1973 yılında kurulmuş olan Meram Turizm Seyahat firmasında çalışmakta olan kiralık araç sahiplerinin birleşerek yeni bir şirket kurmak istemeleriyle 1993 yılında atılmıştır. Konya ili Ereğli ilçesinde ilçemizin adını taşıyan Lüks Ereğli Seyahat Nakliyat San. Tic. A.Ş olarak kurulmuştur.
1996 yılının Nisan ayında da 23 adet Mercedes Benz O403 otobüsler ile ilk seferlerimiz başlamıştır. Hemen Konya Ereğli, Ankara Aşti, Konya Otogar, Mevlana, Zafer, Karaman, Ayrancı yazıhaneleri kurulmuştur.

Çok hızlı bir şekilde yapılanarak Konya, Karaman, Manavgat, Antalya, Afyon, Eskişehir, İzmir, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Aksaray, Ankara, Adana, Tarsus, Mersin, Niğde, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum karşılıklı seferlerimizde başlamıştır.

Kısa zamanda Türkiye'de Zonguldak Ereğli'den başka Konya Ereğli ilçesinin de bulunduğu vurgulanarak Ereğlimizin tanıtımı da yapılmıştır. Sefer sayılarının hızla artması ile birlikte otobüs firmamız yurt genelinde tanınmış bir marka haline gelmiştir.

Şirketimiz yöneticileri, Mehmet Kaya başkanlığında toplam 3 kişilik yönetim kurulu, Genel Müdürümüz, Personel Müdürümüz ve Halkla İlişkiler Müdürümüz; yolcularımıza daha iyi seyahat imkanları sağlamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam etmektedirler. Tüm amacımız Lüks Ereğli Seyahat firmamızın taşımacılık sektöründe teknolojinin gerisinde kalmadan, hedefimiz olan huzur, konfor ve emniyetten ödün vermeden hep ileriye gitmesidir.

Bu amaçla 2004 yılında Mercedes-Benz O403 araçlarıyla yenilenen tüm araç filomuz, sizlere daha iyi hizmeti amaç edinen firmamız tarafından 2007 yılında tekrar yenilenme sürecine girmiştir. Tüm otobüslerimiz 2007 model Mercedes-Benz Travego otobüsler ile değiştirilmiştir.

Deneyimli, profesyonel hizmet sektöründe uzmanlaşmış kadrolarımız, kaptan şoförlerimiz, hizmet görevlilerimiz, yazıhane ve gişe sorumlularımız, konaklama noktalarındaki hizmet ortaklarımız sizin rahatlığınız ve güvenli yolculuklarınız için çalışmaktadırlar.

Rekabetin fiyatta değil hizmet, güven, konfor, teknolojide olduğunun bilinci ile sizlerden kazandıklarımızı sizlere daha iyi seyahat imkânları sağlayabilmek amacıyla yeni yatırımlara dönüştürmekten asla kaçınmadık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın göstergesi olacaktır.

Tercih güvense, amaç varmaksa hedeflere, özlem ulaşmaksa sevdiklerine; sizlerle öncü sizlerle güçlü olan ve sizleri daima rahat, güvenli, huzurlu seyahat ettirmeyi ilke edinerek, daha güzele, hep daha güzele sloganı ile hizmet hakka hizmettir düşüncesi ile her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Sizlerden gelecek eleştiri, öneri ve talepleriniz ile her zaman daha iyi ve güzele ulaşmak amacıyla, iyi yolculuklar dileriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Lüks Ereğli Seyahat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Lüks Ereğli Seyahat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Şok Aktüel
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ocak 2019 dönemine ait katma değer vergisinin beyanı
1.2.2019 - 25.2.2019
Ocak 2019 dönemine ait GVK 94. madde ile KVK 15. ve 30. maddelerine göre yapılan tevkifatların muhtasar beyanname ile beyanı
1.2.2019 - 25.2.2019
Ocak 2019 dönemine ait istihkaktan kesinti suretiyle tahsil edilen damga vergisi ile sürekli mükellefiyeti bulunanlar için makbuz karşılığı ödenmesi gereken damga vergisinin beyanı
1.2.2019 - 25.2.2019
Basit usulde vergilendirilen mükelleflerin 2018 yılına ilişkin gelir vergisi beyanı
1.2.2019 - 25.2.2019
1-15 Şubat 2019 dönemine ait petrol ve doğalgaz ürünlerine ilişkin özel tüketim vergisinin beyanı ve ödemesi
1.2.2019 - 25.2.2019
Yeni Ürünler
Araç İçi Raf Hİdrolik Tork Anahtarları Ayarlı Alüminyum Kapı Kasası Alüminyum Kapı Kasası 2800 Inline 4 Renk Slotter Baskı Makinası Kalıp Rafı

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.