Türkiye'nin en popüler firmalarının bulunduğu sektörel şirket rehberi : Firmasayfasi.com

Üye Girişi / Yeni Kayıt
Şifremi Unuttum

www.firmasayfasi.com
» Ads

 
Lüks Ereğli Seyahat

3 star rating
158 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
0 332 713 44 66
Fax
:
0 332 712 98 58
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cahı Mah. Yeni Otogar No:8
Konya / Ereğli
» Ads

Lüks Ereğli Seyahat - Hakkımızda

Lüks Ereğli Turizm Seyahat firmamızın temeli, 1973 yılında kurulmuş olan Meram Turizm Seyahat firmasında çalışmakta olan kiralık araç sahiplerinin birleşerek yeni bir şirket kurmak istemeleriyle 1993 yılında atılmıştır. Konya ili Ereğli ilçesinde ilçemizin adını taşıyan Lüks Ereğli Seyahat Nakliyat San. Tic. A.Ş olarak kurulmuştur.
1996 yılının Nisan ayında da 23 adet Mercedes Benz O403 otobüsler ile ilk seferlerimiz başlamıştır. Hemen Konya Ereğli, Ankara Aşti, Konya Otogar, Mevlana, Zafer, Karaman, Ayrancı yazıhaneleri kurulmuştur.

Çok hızlı bir şekilde yapılanarak Konya, Karaman, Manavgat, Antalya, Afyon, Eskişehir, İzmir, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Aksaray, Ankara, Adana, Tarsus, Mersin, Niğde, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum karşılıklı seferlerimizde başlamıştır.

Kısa zamanda Türkiye'de Zonguldak Ereğli'den başka Konya Ereğli ilçesinin de bulunduğu vurgulanarak Ereğlimizin tanıtımı da yapılmıştır. Sefer sayılarının hızla artması ile birlikte otobüs firmamız yurt genelinde tanınmış bir marka haline gelmiştir.

Şirketimiz yöneticileri, Mehmet Kaya başkanlığında toplam 3 kişilik yönetim kurulu, Genel Müdürümüz, Personel Müdürümüz ve Halkla İlişkiler Müdürümüz; yolcularımıza daha iyi seyahat imkanları sağlamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam etmektedirler. Tüm amacımız Lüks Ereğli Seyahat firmamızın taşımacılık sektöründe teknolojinin gerisinde kalmadan, hedefimiz olan huzur, konfor ve emniyetten ödün vermeden hep ileriye gitmesidir.

Bu amaçla 2004 yılında Mercedes-Benz O403 araçlarıyla yenilenen tüm araç filomuz, sizlere daha iyi hizmeti amaç edinen firmamız tarafından 2007 yılında tekrar yenilenme sürecine girmiştir. Tüm otobüslerimiz 2007 model Mercedes-Benz Travego otobüsler ile değiştirilmiştir.

Deneyimli, profesyonel hizmet sektöründe uzmanlaşmış kadrolarımız, kaptan şoförlerimiz, hizmet görevlilerimiz, yazıhane ve gişe sorumlularımız, konaklama noktalarındaki hizmet ortaklarımız sizin rahatlığınız ve güvenli yolculuklarınız için çalışmaktadırlar.

Rekabetin fiyatta değil hizmet, güven, konfor, teknolojide olduğunun bilinci ile sizlerden kazandıklarımızı sizlere daha iyi seyahat imkânları sağlayabilmek amacıyla yeni yatırımlara dönüştürmekten asla kaçınmadık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın göstergesi olacaktır.

Tercih güvense, amaç varmaksa hedeflere, özlem ulaşmaksa sevdiklerine; sizlerle öncü sizlerle güçlü olan ve sizleri daima rahat, güvenli, huzurlu seyahat ettirmeyi ilke edinerek, daha güzele, hep daha güzele sloganı ile hizmet hakka hizmettir düşüncesi ile her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Sizlerden gelecek eleştiri, öneri ve talepleriniz ile her zaman daha iyi ve güzele ulaşmak amacıyla, iyi yolculuklar dileriz.

Etiketler

Tanıtım Videosu

Lüks Ereğli Seyahat henüz tanıtım videosu eklememiş
» Ads
 

Ürünlerimiz

Lüks Ereğli Seyahat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Lüks Ereğli Seyahat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

Lüks Ereğli Seyahat Nerede

Lüks Ereğli Seyahat için harita koordinat bilgisi henüz girilmemiştir.

İlgili Bağlantılar

ok Konya Ticaret Odası
ok Ereğli ( Konya ) Ticaret ve Sanayi Odası
ok Beyşehir Devlet Hastanesi
ok Konya Turizm Seyahat
ok Konya Ereğli Turizm Seyahat
ok Konya Turizm Seyahat Otobüs İşletmeleri
ok Konya Ereğli Turizm Seyahat Otobüs İşletmeleri
» Sponsor Firmalar
Aktuel Taralsa sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor

» Benzer Firmalar
» Vergi Takvimi
Eylül 2018 dönemine ait GVK 94. madde ile KVK 15. ve 30. maddelerine göre yapılan tevkifatların muhtasar beyanname ile beyanı
1.10.2018 - 23.10.2018 - Bugün son günü
Temmuz-Ağustos-Eylül 2018 dönemine ait tevkifatların muhtasar beyanname ile beyanı (GVK 98. maddesinin 3. fıkrasına göre üçer aylık beyanname verme hakkından yararlananlar için)
1.10.2018 - 23.10.2018 - Bugün son günü
Temmuz-Ağustos-Eylül 2018 dönemine ait GVK geçici 67. madde kapsamında yapılan tevkifatların muhtasar beyanname ile beyanı
1.10.2018 - 23.10.2018 - Bugün son günü
Eylül 2018 dönemine ait istihkaktan kesinti suretiyle tahsil edilen damga vergisi ile sürekli mükellefiyeti bulunanlar için makbuz karşılığı ödenmesi gereken damga vergisinin beyanı
1.10.2018 - 23.10.2018 - Bugün son günü
Eylül 2018 dönemine ait katma değer vergisinin beyanı
1.10.2018 - 24.10.2018
Kapat
Mesaj Gönder 
Adınız Soyadınız ;
E-posta adresiniz ;
Telefon numaranız ;
Mesajınız ; (En az 30 karakter)
Güvenlik kodu ;
Güvenlik Kodu YenileFirma Rehberi

İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.