Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Despa Otomotiv

3 star rating
73 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Despa
Telefon
:
Fax
:
0 224 411 19 95
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi N 308 Sok. No:4
Bursa / Nilüfer

Despa Otomotiv - Hakkımızda

Bursa'da 1990 yılında faaliyete başlayan firmamız Despa Otomotiv A.Ş. başta otomotiv ve mobilya olmak üzere sanayi sektörünün değişik alanlarında geniş bir kullanım özelliği bulunan gazlı amortisörler ve bağlantı parçaları imalatı yapmaktadır.

Her türlü aracın bagaj ve motor kapaklarından, otobüs, otobüs ve yolcu koltuklarına, traktör kabin ve sürücü koltuğundan, market ve endüstriyel buzdolaplarına kadar oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan ürünlerimiz gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli genişleyen bir pazar içinde aranılan bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Müşteri odaklı çalışma ve sürekli iyileştirme anlayışını temel işletme politikası olarak benimseyen firmamız üretiminin % 70'ini başta ABD, Kanada, Almanya, İsveç, İspanya, İtalya, Fransa, İngiltere ve Belçika olmak üzere toplam 35 ülkeye ihraç ederek ulusal ekonomiye katkıda bulunmayı kendisine bir görev atfetmiştir.

1998 yılında ISO 9001:2000 kalite belgesini alan firmamız ilerleyen süreçte ISO\TS 16949 kalite sistem belgesini ekleyerek üretimde kaliteyi standartlaştırmış, kalite anlayışını temel üretim felsefesi olarak benimsemiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Despa Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Despa Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.