Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
85 oy / 2,79 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmail Vuran
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
82 Arden Grove Birmingham
Yurtdışı / İngiltere

Vuran Trade - Hakkımızda

Vuran Ticaret, Türk ve İngiliz ithalat ve ihracat firmalarını bir araya getirerek, her iki tarafında ticari ihtiyaçlarını birbirlerinden sağlamak amacıyla 2010 yılında İngiltere'de kuruldu. Türkiye ve İngiltere'deki ithalatçı/ihracatçı konumundaki firmaların ticari taleplerine göre, her iki iş piyasasında kendi müşteri portföyünü kullanarak yada deneyimli pazar araştırması yapan çalışanları ile birlikte, çalıştığı firmalara müşteriler bularak/ürün alım satımı için bağlantılar oluşturarak, değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Kurulduğu ilk günden bugüne kadar, sürekli büyüyen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelişen bir firma olan Vuran Ticaret, İngiltere'den Türkiye'ye medikal araç ve gereçler, bilgisayar parçaları, bilgisayar oyunları, laptoplar, elektronik ürünler, cep telefonları, araba parçaları, sağlık ürünleri ve endüstriyel makinalar, Türkiye'den İngiltere'ye tekstil ürünleri, bay/bayan/çocuk kıyafetleri, hediyelik eşyalar, fındık, konserve yiyecekler, sebze ve meyve, deri ürünleri, baharatlar ve meyve şekilli sabunlar tedarik etmek isteyen firmalarla işbirliği yapmayı amaçlar ve bu amaç doğrultusunda faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde güven ve başarı elde etmeyi kendine bir hedef olarak belirlemiştir.

İngiltere'den ürün ithal etmek isteyen firmalar için:
Vuran Ticaret, kendi oluşturmuş olduğu ticari networkunu kullanarak, İngiltere'den ürün ithal etmek isteyen firmalara ithal etmek istedikleri ürünü, İngiltere'deki imalatçı ve ihracatçı firmalar arasından araştırır ve bulunan firmalar ile kontak kurarak ithal edilmek istenilen ürünün niteliklerine uygun fiyat teklifleri alır ve daha sonrasında istenilen koşullarda ürünün Türkiye'deki ithalatçı firmaya ulaşması için gerekli zemini hazırlar.

İngiltere'ye ürün ihracat etmek isteyen firmalar için:
Ürünlerinin İngiltere pazarında piyasaya sunulmasını isteyen imalatçı veya ihracatçı konumundaki firmalar için İngiltere'de ithalatçı/distribütör firmaların araştırılmasını yapar ve araştırma sonrası bulunan firmalar ile ön görüşmeler yaparak, ürünlerin İngiltere pazarında yer alması için gerekli ticari adımları atarak yüksek hizmet kalitesi ile firmalar arasında oluşacak uzun vadeli ticari ilişkileri başlatır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Vuran Trade firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Vuran Trade firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Geçici Vergi Dönemleri Bazında Yükleme Tercihinde Bulunanların Temmuz-Ağustos-Eylül/2020 Dönemlerine Ait Elektronik Defter Beratlarının Yüklenmesi
1.10.2020 - 30.11.2020
Eylül 2020 Dönemine Ait Elektronik Defter Beratlarının Yüklenmesi
1.10.2020 - 31.12.2020
Ekim 2020 Dönemine Ait Haberleşme Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.11.2020 - 30.11.2020
Ekim 2020 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Ba)
1.11.2020 - 30.11.2020
Ekim 2020 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Satışlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Bs)
1.11.2020 - 30.11.2020
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.