Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Deltaş Özel Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri San.Tic.A.Ş.

2,5 star rating
73 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Özgür Akgül
Telefon
:
Fax
:
0 232 446 03 87
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1364 Sok. No:6/101-102 Sezai İşgören İşhanı Basmane
İzmir / Konak
Özel Güvenlik Sektöründe 15 yıllık deneyimi ile 2004 yılı Haziran ayında 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu'nun çıkması neticesinde, bu kanun çerçevesinde şirketimiz yenilenerek hem Özel Güvenlik Eğitim Kurumu hem de Özel Güvenlik Şirketi faaliyet izin belgelerini alarak, yasal mevzuata uygun bir şekilde faaliyetine kaldığı yerden devam etmektedir.
Sitelerin, hastanelerin, depoların, konutların alışveriş merkezlerinin, antrepoların, fuarların, ulaşım araçlarının, metro istasyonlarının, tesis ve binaların, holdinglerin güvenliği uzman, deneyimli ve sertifikalı personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Bunun yanında VIP/yakın koruma hizmetlerimiz de mevcuttur. Hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde gerçekleştirilir.

www.deltasguvenlik.com sitemizi ziyaret ederek referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Deltaş Özel Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri San.Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Deltaş Özel Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri San.Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.