Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
95 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Zafer Köksal
Telefon
:
Fax
:
0 212 727 84 13
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Beleddiye Konutları Nokta Sit. B Blok
İstanbul / Silivri

Avrupa Dağıtım - Hakkımızda

2000 yılında İstanbul'da kurulan Avrupa Dağıtım, 8 yıllık sektör birikimiyle ulusal düzeyde toplu dağıtım çözümleri üreterek, sektörünün güven veren dağıtım firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Firmamız, toplu dağıtım faaliyetlerine başladığı ilk gün itibariyle, nitelikli hizmet ve fark yaratan iş anlayışı ile değişik sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerinin haklı güvenini kazanmaktadır.

Modern kadrolaşma anlayışı, teknoloji kullanımı, sektörel birikimi ve geniş dağıtım alanları ile kurumsal müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir oyuncu olmanın hassasiyetini taşıyarak , zaman ve güven gibi unsurları iş süreçlerine özenle uygulamaktadır.

Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, hız, verimlilik ve kalite açısından gerekli olan alt yapı yatırımlarını tamamlamış bir dağıtım firması olarak bütün süreçlerini elektronik ortama taşımıştır. Bu sayede gönderilerin dağıtım süreci içerisindeki fiziksel hareketlerini denetlenebilir ve raporlanabilir veriler haline dönüştürerek müşterilerine güncel dağıtım raporlamaları yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Avrupa Dağıtım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Avrupa Dağıtım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.