Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Özkaleli Zile Pekmezi

2,5 star rating
265 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Hasan Kocaman
Telefon
:
Fax
:
0 356 317 16 93
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Adnan Menderes Cad. Uzun Çarşı No:27
Tokat / Zile

Özkaleli Zile Pekmezi - Hakkımızda

Dünyanın en güzel tadı olan Zile Pekmezi, meşhur Tokat asma yaprağı, diabetik kuşburnu pulpu, üzüm şırası ile tatlandırılmış kuşburnu marmelatı, dut pekmezi, harnup pekmezi, ev tipi tuzlu domates salçası, doğal Köy peyniri, alıç pekmezi, Zile kömesi, Zile leblebisi, Tokat bez sucuğu, Tokat çemeni ve onlarca doğal ürün ile hizmet vermekteyiz.

Sizi tatlı bir dünyaya davet ederken; sitemizde her zaman hizmetinizde olacağımızı belirtir, esenlikler dileriz.

En içten saygılarımızla
www.zilepekmezi.com

Etiketler

Ürünlerimiz

Özkaleli Zile Pekmezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özkaleli Zile Pekmezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.