Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
92 oy / 3,52 puan
Firma Yetkilisi
:
Serkan Büyüksungur
Telefon
:
Fax
:
0 312 479 66 44
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sokullu Mehmet Paşa Cad. Salkım Söğüt Sok. 46/a Sokullu
Ankara / Çankaya
Dikey taşımacılıkta asansör ve yürüyen merdiven sektöründe satış, proje, tasarım, imalat, montaj, teknik servis, bakım, modernizasyon, ithalat ve ihracat konularında faaliyet göstermektedir. Vizyon markası adı altında Türkiye'de ve yakın çevresindeki pazarlarda aranılan ve güvenilen bir marka haline gelmekte ve dikey kentleşmenin en önemli unsurlarından biri olan asansör ve yürüyen merdiven sektöründe yılların tecrübesini ve bu tecrübenin sonuçlarını sizlere hizmet olarak sunmaktadır.

Vizyon Asansör, günümüz ve geleceğin modern toplumunun görmeyi umduğu ortak özelliklerin tümünü kendi bünyesinde toplamaktadır. Vizyon marka asansörlerin her biri emniyet, güvenilirlik, performans, konfor, estetik ve ergonomik gereksinimlere dayanan tasarım ve imalatlardan oluşur. Gelişen teknolojiyi takip eden kaynaklarını etkin kullanabilen ve gelişime açık, müşteri memnuniyeti çerçevesinde ürünler sunan firmamız, toplumun değişen gereksinimlerini karşılama politikasının bir sonucu olarak, toplumun ilerlemesine ve mutluluğuna ve dünya insanlarının refahına pozitif katkılarda bulunmayı her zaman ilke edinir. Toplumun geleceğini ve yaşamın kalitesini yükseltmek ve bunun yanında paha biçilmez çevre varlığımızı korumak için katkıda bulunmak ta buna dahildir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Vizyon Asansör ve Yürüyen Merdiven firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Vizyon Asansör ve Yürüyen Merdiven firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.