Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
64 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Tolga Özgürler
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çarşı Mah. 1802 Sok. 10/a
Manisa / Merkez
Manisa Ayrancıoğulları Civata müşterilerine Türkiye'nin her yerine, her ebatta ve her sayıda sınırsız ve sorunsuz civata, hırdavat, teknik hırdavat ve inşaat malzemeleri sağlamakta ve sıra dışı bir müşteri hizmeti vermektedir. Global kaynaklarımız ve sektörel tecrübemiz müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kullanılabilecek onbinlerce civata çeşidini Manisa merkezli olarak tüm Türkiye'ye sunmuştur. Hizmet verdiğimiz her bir pazarın ihtiyaçlarını göz önüne alarak müşterilerimizin denetim süreçlerimizin kalitesi, hızımız, raporlarımız ve bizimle çalışmanın onlara kazandıkları nedeniyle bizi üst düzeyde takdir etmeleri bizim en büyük mutluluk kaynağımızdır.

Müşteri odaklı yaklaşımımız ve en yüksek mesleki standartlara ulaşma konusundaki kararlılığımız sanayi, otomotiv, nano teknoloji ve günlük hırdavat sistemleri pazarında güçlü ilişkiler kurmamızı sağladı. Tüm dünyada büyük ve son derece saygın civata kuruluşları bize bayilikler ve müşteri memnuniyeti için uygun fiyatlı malzemeler vermektedir. Bu kuruluşlar civata ve bağlantı elemanı sistemleri üzerinde performans artışı elde etme konusundaki uzmanlığımızı ve kararlılığımızı kabul etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ayrancıoğulları Civata firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ayrancıoğulları Civata firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.