Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
İstinye Park AVM

2,5 star rating
96 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
İstinye Park
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstinye Bayırı Cad. No:73
İstanbul / Sarıyer

İstinye Park AVM - Hakkımızda

Eylül 2007'den beri 300'e yakın mağazamızla ziyaretçilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. 270.000m2 inşaat alanı, 87.000m2 mağaza alanı, 3600 araçlık otopark kapasitesi ve geniş marka yelpazesiyle ziyaretçilerimize bol seçenek imkanı sunuyoruz. Ziyaretçilerimizin beğenilerine önem vererek, her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunmak bize keyif veriyor.
İstinye Park'ta hem açık hem de kapalı bölümlerimiz mevcut. Kapalı bölümlerimizdeki cam tavanlar ve dev cam kubbemiz güneş ışığını içeri alıyor. Böylece ziyaretçilerimiz kapalı alan konforu ve açık alan ferahlığını aynı zamanda yaşıyorlar.
Merkezimizde tüm mimari detayların, teknik çözümlerin, hizmet ve sunumun en yüksek kalitede olması gerektiğine inanıyoruz. Ağaçlandırılmış açık alanda oturmanın sohbete kattığı keyif, mahalle esnafı ile dost olabilmek, en ileri teknoloji ile donatılmış salonlarda film izleyebilmek, spor ve yaşamı iç içe geçirmek. Hepsini tek mekanda çeşitlilik içinde sunuyoruz.
Pazar Yeri'ndeki 20 küçük dükkanımız gurme zevklerinize hizmet vermek için bekliyor. Biri IMAX 3 boyutlu teknolojiye sahip 12 salonlu sinemamız, Hillside City Club tarafından işletilen 3500 m2'lik spor ve yaşam merkezimiz, dünya mutfaklarının en seçkin örneklerinin bulunduğu restoranlarımız ile eğlenceyi, sporu ve alışverişi tek çatı altında birleştirdik.
Açıldığımız günden beri birçok ilke imza attık. İstinye Park 2008 yılında dünyanın en büyük gayrimenkul ve perakende fuarı Mapic'ten Yılın Alışveriş Merkezi Geliştiricisi, 2009 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC'den Maxi Ödülleri kapsamında Grand Opening, Expansion & Renovation ve Maxi Silver ödüllerini aldık. Ardından yine ICSC tarafından Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezi seçildik. Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği AMPD'ye ait Yılın Alışveriş Merkezi ödülüne layık görüldük.

Etiketler

Ürünlerimiz

İstinye Park AVM firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İstinye Park AVM firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.