Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
StarCephe Restorasyon ve İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
49 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Muammer Altun
Telefon
:
Fax
:
0 216 318 79 05
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Beylerbeyi
İstanbul / Üsküdar
Tarihi Taş yapılarda, restorasyon çalışmaları yapan firmamız, Tarihi ve modern yapıların su izolasyonunda; Kurşun, Çinko ve alüminyum kaplamalarını, Kubbelerde, kat silmelerinde ve tüm kaplama işlerinde uygulamaktadır. ( StarCephe restorasyon, İstanbul çinko, kurşun ve alüminyum cami, kubbe ve çatı kaplama )

Tüm metal kaplama işleri, Camii kubbe kaplama işleri, ( kurşun kaplama ) fabrika bina çatıları örtme işleri, izolasyon işleri, catı oluk işleri, camii kubbe alemleri, şıngıl malzemeleri satış ve montaj işleri itina ile yapılır. Yapmış olduğumuz bazı iş referanslarımıza web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. ( StarCephe restorasyon, İstanbul çinko, kurşun ve alüminyum cami, kubbe ve çatı kaplama )

Restorasyon işleri başta olmak üzere tarihi ve modern binaların nitelikli çinko veya Kurşun oluk, kat silmeleri, pencere denizlik kaplamaları uzman kadromuz ile sorunsuz hallolmaktadır. Çinko, Kurşun ve Alüminyum; çatılardaki su kanalları asma dereler ve yağmur boruları, baca kenarlarında kullanılması uzun ömürlü ve sağlam olduğu için özellikle tercih edilir. ( StarCephe restorasyon, İstanbul çinko, kurşun ve alüminyum cami, kubbe ve çatı kaplama )

Uzman ekibimizle ülkemizin her yerinde cami, tarihi türbe, şadırvan, çeşme, medrese ve cami bakım ve onarımında hizmet vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

StarCephe Restorasyon ve İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

StarCephe Restorasyon ve İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.