Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
85 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Zeki Uzun
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cumhuriyet Mah. Çelik Hançer Cad. No:1
İstanbul / Bahçelievler

Marmara Çim - Hakkımızda

Firmamız, İstanbul Bolluca Köyü'nde, hazır rulo çim ve bitki üretimi alanında faaliyet göstermektedir.
Diğer taraftan, peyzaj alanlarının düzenlenmesi ve bakımlarını yapmaktadır. İstanbul içerisindeki taleplerinizi üretimden karşıladığımız için, çok hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Fiyat politikamız, kendi ülkemizde yapılan üretimle hem ülkemize hem de uygun fiyatlı ürünle tüketicimize kazanç sağlamaktır. Firmamız, genç ve dinamik kadrosu ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı ve en ekonomik koşullarda sağlamaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Marmara Çim firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Marmara Çim firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.