Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
188 oy / 3,69 puan
Firma Yetkilisi
:
Semra Tan Çelik
Telefon
:
Fax
:
0 212 475 88 08
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Uğurmumcu Mah. M Cad. 2123 Sok. No:11
İstanbul / Sultangazi

Tan Aydınlatma - Hakkımızda

TAN Aydınlatma olarak dış tasarımı önemseyen %100 yerli üretimimizde ledli, endirek, yüksek, klasik aydınlatma direkleri aynı zamanda çim, set üstü aplikler, oturma grupları, çeşme, baba, çöp Kovaları ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde üretimimizi sağlamaktayız.

CE, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim ve TSEK üretim sistemi ile ticari anlamda kalite standartlarına sahip, toplam kalite yönetimi anlayışı içerisinde yoğun ar-ge çalışmaları ile işletmemizi sürekli yenilemekte, tedarikçilerle işbirliğini, müşteri memnuniyetini ve çevreye saygı anlayışı ile standartlara uygun, yeniden yapılanma ve yatırımlarına hız veren Tan Aydınlatma sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

TA2101 Armatür

TA2101 Armatür

Çarpıcı ve estetik dizaynıyla ortama şık bir görsellik sağlayan TA2101 modelimizle ışığı endirekt ol
Ürün Fiyatı : 900 TL
TA2103 Armatür

TA2103 Armatür

Armatürün ışıklı kısmı tamamen alüminyumdan üretilmiş olup, ışıklı kısmı tutan kollar lazer kesimli
Ürün Fiyatı : 600 TL
TA2001 Aydınlatma Direği

TA2001 Aydınlatma Direği

Görsellik harikası bu ürünümüzün en önemli özelliği gövdesinde gözle görülür 7 renk ( kırmızı, yeşil
Ürün Fiyatı : 1.550 TL

İlanlar

Tan Aydınlatma firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.