Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Organika Gıda Ürünleri Paz. San. ve Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
296 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Aslıhan Doğan
Telefon
:
Fax
:
0 212 249 61 49
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sıraselviler Cad. Güney İşhanı No:30 D:210 Taksim
İstanbul / Beyoğlu
Organik tarımda bölgesinde öncü olan kuruluşumuz, faaliyetlerine 1990 yılında Malatya'da başlamıştır. 2007 yılı içerisinde ise geçmişten gelen organik tarım deneyimini sizlerle paylaşmak için şirketleşerek pazara adım atmıştır.

Firmamızın en büyük amacı; sağlıklı ve nitelikli beslenme ihtiyaçlarına cevap vermek, aynı zamanda doğal dengenin korunmasına katkıda bulunmaktır.

Ana ürünümüz olan Organik Gün Kurusu Kayısı'nın yanısıra tüm kayısı ürünleri, yaş ve kuru meyve - sebze çeşitleri; özellikle kiraz, vişne, elma, armut, ceviz, her çeşit bakliyat ve hububat, üzüm ve dut pekmezleri ürün yelpazemiz içerisindedir.

Akredite kuruluşlar tarafından denetlenerek sertifikasyon işlemi gerçekleşen tamamen doğal ürünlerimizle tüm Avrupa, Kuzey Amerika ve Ortadoğu'da private label ve bulk packaging çalışmalarımızla yer almaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Organik Kuru Kayısı

Organik Kuru Kayısı

Kraft kutuda ambalajlanmış, 200 gr., organik sertifikalı gün kurusu Malatya kayısısı.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Organik Gün Kurusu Kayısı

Organik Gün Kurusu Kayısı

Kraft kutuda ambalajlanmış, 400 gr., organik sertifikalı gün kurusu Malatya kayısısı.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Organika Gıda Ürünleri Paz. San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.